صبح اندام تزریق طبیعی آزمایش بدن انسان

صبح: اندام تزریق طبیعی آزمایش بدن انسان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ۱۳ بدر یاران احمدی‌نژاد در اوین!

معاون احمدی نژاد بودن شگون ندارد و سر و کار تعدادی از آنها به زندان می افتد مثل محمدرضا رحیمی که معاون اول او بود و مدت هاست که در زندان است و اسفندیار رحیم مشا

۱۳ بدر یاران احمدی‌نژاد در اوین!

۱۳ بدر یاران احمدی نژاد در اوین!

عبارات مهم : زندان

معاون احمدی نژاد بودن شگون ندارد و سر و کار تعدادی از آنها به زندان می افتد مثل محمدرضا رحیمی که معاون اول او بود و مدت هاست که در زندان است و اسفندیار رحیم مشایی که نزدیک ترین یار احمدی نژاد بود و اکنون در زندان هست. حمید بقایی همان معاون اجرایی احمدی نژاد هم در زندان است حتی اگر از روش اعتصاب غذا استفاده کند و کارش به بیمارستان بکشد. بعد از تایید حکم دادگاه بدوی حمید بقایی در دادگاه تجدیدنظر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و قطعیت آن و همچنین ابلاغ حکم صادره، ماموران پلیس روز سه شنبه 22 اسفند 96 نسبت به دستگیری و معرفی محکوم علیه جهت اجرای حکم صادره از جمله 15 سال حبس و چهل و سه میلیارد تومان جزای نقدی اقدام کرده و به زندان معرفی شد.

۱۳ بدر یاران احمدی‌نژاد در اوین!

البته بقایی با بازداشت غریب نیست و در سال 94 هم بازداشت شده است بود که وکیلش راجع به علت آن توضیح داده بود:« طبق اسناد و مدارک موجود، اتهامی که به آقای بقایی منتسب شده است مربوط است به آخرهای دولت دهم که بحث پرداخت پاداش به بعضی وزرا، مسئولان و مقامات دولتی مطرح بوده است.» بقایی از وقت بازداشت اعتصاب غذا کرد و بعد از آن مطرح شد که تصمیم او به اعتصاب غذای خشک رسید که در نهایت کارش به بیمارستان رسید. احمدی نژاد هم هر آنچه توانست جهت نشان دادن اعتراض به بازداشت بقایی انجام داد. از نامه نگاری های فراوان تا بست نشینی! ولی دستگاه قضایی مصر به اجرای قانون و اجرای حکم بقایی است.

اعتکاف، روزه گرفتن و قرائت دعا جهت بقایی

8 فروردین محمود احمدی نژاد در نامه ای به مقام معظم رهبری درخواست آزادی بقایی را مطرح کرد که در بخشی از این نامه آمده بود:«جناب آقای بقایی هرگز اتهامات را نپذیرفته و چهارده روز است که در اعتصاب غذا به سر می برد. شنیده ها حاکی است که وضع جسمی ایشان رو به وخامت هست. ایشان را از روز اول دستگیری همچنان در انفرادی نگه داشته اند. انتظار است که با دستوری قاطع از بروز فاجعه ای بزرگ و خسارات جبران ناپذیر جلوگیری فرمایید.» 11 فروردین هم در کانال تلگرامی احمدی نژاد عنوان شد: نیمه شب گذشته ماموران، حمید بقایی را از زندان اوین به بیمارستان بقیه ا…منتقل کردند. بعد از شدت یافتن اعتصاب غذا و امتناع از نوشیدن آب، شرایط جسمی بقایی رو به وخامت گذاشته بود. منشتر شدن این خبر بود که محمود احمدی نژاد در واکنشی در همین کانال خبری عنوان کرد: جناب آقای حمید بقایی… بعد از 18 روز …، ظاهرا در بیمارستان خوابیدن شده است است.

معاون احمدی نژاد بودن شگون ندارد و سر و کار تعدادی از آنها به زندان می افتد مثل محمدرضا رحیمی که معاون اول او بود و مدت هاست که در زندان است و اسفندیار رحیم مشا

امیدوارم به جسم نحیف او آسیب جدی وارد نشده باشد و خودکامگان عبرت مورد نیاز را گرفته باشند. آقای حمید بقایی با اعتصاب غذا، به استقبال شهادت رفت … مدیر دولت های نهم و دهم افزود: اینجانب از همه عزیزانی که با اعتکاف، روزه گرفتن و قرائت دعا و ذکر صلوات، از خدای مهربان آزادی همه زندانیان بی گناه را درخواست کردند صمیمانه تقدیر می کنم و پیشنهاد می کنم تا احقاق حقوق همه مردم و سلامتی و رهایی همه آزادی خواهان و عدالت طلبان به خاص عزیزانمان مردها مهندس مشایی و حمید بقایی، روزانه صد صلوات به امام عصر (عج) هدیه کنند. ولی خبر ترخیص بقایی از بیمارستان و بازگشتش به زندان، نه تنها جهت محمود احمدی نژاد و دوستانش خوشایند نبود بلکه بخش دیگری از سناریوی این تیم را کارگردانی کرد.

کانال خبری محمود احمدی نژاد با اعلام این خبر آورده است: «پزشکان متخصص و معتمد شرکت پزشکی قانونی روزگذشته بعد از انجام معاینات بالینی، ضرورت خوابیدن شدن آقای بقایی در یک بیمارستان مجهز درخارج از زندان را مورد تاکید قرار داده بودند. در حالی که آقای بقایی روند درمان خود را طی می کرد، دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور داد تا او را از بیمارستان به زندان بازگردانند. آقای بقایی در حال انتقال به زندان اعلام کرده است که به مجرد بازگشت به زندان، اعتصاب غذای کامل را از سر خواهد گرفت. مسئولیت هر گونه اتفاق ناگوار ناشی از بی توجهی آشکار به درخواست قانونی آقای بقایی جهت اعاده دادرسی و تبعات ادامه اعتصاب غذای ایشان، برعهده مقامات کشور و به خاص مقامات ارشد دستگاه قضایی است». حمید بقایی ترساندن کرده است که تنها در صورت اعطای مرخصی و برگزاری دادگاه علنی از این اعتصاب دست می کشد.

روایت فارس از اوضاع بقایی

۱۳ بدر یاران احمدی‌نژاد در اوین!

11 فروردین فارس نوشت؛ اخبار حاکی از آن است که عنوان اعتصاب غذای بقایی صرفاً شانتاژ رسانه ای حامیان احمدی نژاد بوده و وی نه تنها اعتصاب غذا نکرده بلکه در سلامت کامل هست. یک فرد مطلع در این باره به فارس گفت: بقایی طی دیروز و امروز غذای مفصلی خورده و ادامه اعتصاب غذای وی کذب محض است و حتی در زندان با زندانیان بگو و بخند داشته هست. این فرد مطلع ادامه داد: بقایی پیش از این نیز اعتصاب غذای خشک نداشت و آب و مواد قندی مصرف می کرد. وی ادامه داد: نشانه از این کارها فشار بر قوه قضائیه جهت جلوگیری از اجرای احکام مبارزه با فساد هست. وی همچنین اضافه کرد: آقای حمید بقایی در همان سوئیتی زندانی است که آقای تاج زاده بوده و از همان امکانات برخوردار هست. این فرد مطلع ادامه داد: از ادبیات احمدی نژاد برمی آید که او به دنبال جنبش افکار عمومی است و ادعاهای مطرح شده است ناصحیح هست. وی در آخر راجع به اوضاع آقای مشایی نیز گفت: اوضاع نامبرده عادی است و هیچ گونه مشکلی ندارد.

توضیح راجع به اعتصاب غذای بقایی

12 فروردین بود که مدیر شرکت زندان ها در پاسخ به سوالی در خصوص اعتصاب غذای حمید بقایی معاون اجرایی ریاست جمهوری در دولت دهم اظهار کرد: تمهیدات مورد نیاز را جهت وی فراهم کردیم و آنجایی که نیاز به حضور دکتر باشد، مانند سایر زندانیان به صورت روزانه از دکتر مقیم و حتی پزشکان متخصص استفاده می شود. اصغر جهانگیر اضافه کرد: به رغم اینکه کسی تلاش می کند با نخوردن آب و غذا، شرایط بدی را جهت خود فراهم کند ولی زندان در تلاش است این اتفاق نیفتد و از آن جلوگیری شود. جهانگیر افزود: حتی اگر فردی از نظر معنوی و روانی دچار مسئله باشد و آب و غذا نخورد، ما به عنوان مجموعه زندان تلاش می کنیم فرد را از نظر معنوی و روانی بازسازی و ارشاد و شرایط مناسبی را جهت وی فراهم کنیم. مدیر شرکت زندان ها تاکید کرد: اگر هم در این طور مواقع نیاز به حضور دکتر باشد، از دکتر استفاده می شود و در این ارتباط مشکلی وجود ندارد.

معاون احمدی نژاد بودن شگون ندارد و سر و کار تعدادی از آنها به زندان می افتد مثل محمدرضا رحیمی که معاون اول او بود و مدت هاست که در زندان است و اسفندیار رحیم مشا

دیدگاه ضرغامی و قدیری ابیانه راجع به بقایی

محمدحسن قدیری ابیانه سفیر اسبق کشور عزیزمان ایران در مکزیک و استرالیا، طی یادداشتی با عنوان«برای این احمدی نژاد، بقایی خوب یک بقایی مرده است!» در کانال تلگرامی خود آورده است:« جسد بی جان بقایی، زیاد از بقایی زنده ولی رسوا و بی آبرو به درد معرکه گیری های احمدی نژاد می خورد. بقایی همان گونه که قبلا خود اعتراف کرده هست، در برابر احمدی نژاد اراده ای از خود ندارد. بقایی گفته است که اگر احمدی نژاد بگوید بمیر، بدون پرسش خواهد مرد. اکنون بقایی ظاهرا در تلاش جهت خودکشی است ولی یقین دارم که چشمان مضطربش به دهان احمدی نژاد است که آیا از تصمیمش مبنی بر وادار کردن بقایی به خودکشی منصرف خواهد شد و به او اجازه زنده ماندن خواهد داد یا اینکه نه، انتظار دارد بقایی این بازی جاهلانه را تا آخر به آخر برساند.»

۱۳ بدر یاران احمدی‌نژاد در اوین!

عزت ا… ضرغامی از اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در این راستا احمدی نژاد را به صبر فراخوانده و نوشته است: از جناب آقای دکتر احمدی نژاد، درخواست می کنم تا از جناب آقای حمید بقایی بخواهد، به اعتصاب غذای خود آخر دهد. او به جز ایشان، از کس دیگری تمکین نمی کند. این اقدام در آستانه ۱۳ رجب جهت فرزندان و خانواده محترم ایشان مهم است و موجب خوشحالی همه خواهد شد. صبر و گذر وقت موثرترین کلید جهت باز شدن قفل هاست.

احمدی نژاد الان درب مسجد است

وزیر دفاع دولت یازدهم هم اعتقاد است: آقای احمدی نژاد الان درب مسجد هست؛ نه می شود کند و نه می شود سوزاند. در دوران حکومتش هم همین بود. یک مثالی می زدند و می گفتند احمدی نژاد یک گلوله آتش است در دست حاکمیت. در این دست یک مقدار نگه می دارد و می اندازد در آن دست، از آن دست می اندازد در این دست، ولی او کار خودش را دارد انجام می دهد. سردارحسین دهقان افزود: احمدی نژاد الان کاری که می کند این هست؛ یک، می خواهد بگوید که در کشور ما تبعیض و ناروایی وجود دارد، منشأ این تبعیض و ناروایی را هم فعلا گذاشته بر قوه قضائیه. دو، می خواهد بگوید مردم حرف های ناگفته ای دارند که فضایی جهت بیان اینها وجود ندارد و کسانی باید هزینه شکستن این سکوت یا آتش زیر خاکستر یا زیر پوست شهر را بپردازند. یک کسی باید نمایندگی کند و بگوید و آن کسی باید باشد که حاضر است خودش را فدای مردم کند و آن فدای مردم هم احمدی نژاد هست. بعد آقای احمدی نژاد کار دومی که می کند، این است که بیاید خودش را نماینده خاص حقیقی و واقعی مردم کند که شرایط اجازه بیان آنها را نمی دهد. به عبارتی می خواهد بگوید من نماینده همه نارضایتی های انباشته شده است جامعه هستم.

آرزوی بزرگ

واژه های کلیدی: زندان | اعتصاب | زندانی | فرزندان | احمدی نژاد | حمید بقایی | بیمارستان | احمدی نژاد | بازگشت به زندان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs